
Куточок вузький 25х25х15 х 2,0 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2,11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (73) 073-19-91
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок вузький призначений для з'єднання ненавантажених, допоміжних або декоративних елементів дерев'яних конструкцій та ПВХ під кутом 90°
Сфера використання:
- будівництво дерев'яних будинків
- меблеве виробництво
- у побуті для ремонту, монтажу і кріплення будь-яких дерев'яних конструкцій або для забезпечення більшої жорсткості
Отверсия на куточках мають зиговку, яка дозволяє робити кріплення впотай. Для фіксації рекомендується використовувати оцинковані шурупи для дерева.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Вид крепежного изделия | Куточок |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Покриття | Цинк |
- Ціна: 2,11 ₴